Jakou si mám koupit kabelku?

Jakou si mám koupit kabelku?

Vhodné typy kabelek pro denní nošení. 

Taška na běžné nošení Hobo, Toter nebo Shopper ?

 

Taška určená k běžnému nošení musí být stylová, účelná k naší denní aktivitě, neměla by být zbytečně přezdobená a především by měla splňovat požadavky moderní ženy, která dělí čas mezi zaměstnání, rodinu a svůj volný čas. Jaká taška či kabela by byla nejvhodnější?

 

Zdá se, že nejpohodlnější volba je taška,která je dostatečně velká, prostorná a praktická. Různých tašek a kabel je v prodeji velké množství, ale v úvahu připadají tři : Hobo, Toter, Shopper.

 

Jaké jsou rozdíly mezi těmito taškami? Porovnej rozdíly v detailech a vlastnostech těchto tří modelů tašek, našich praktických a módních doplňků na den a zkus si vybrat v našich elegantních doplňcích.

 

Hobo bag je taška určená na běžné denní nošení, je extrémně měkká a poznáte ji dle charakteristického tavru půlměsíce. Taška vděčí za svůj název americkým bezdomovcům, kteří sebou tahali malé látkové tašky s dlouhým uchem přes rameno a prto jim řezdívali HOBO čili tulák.

Dnes je tato taška oblíbená mezi ženami, které jsou pořád v pohybu.

Taška HOBO se díky svému kulatému tvaru, prostornému vnitřku, který pojme věci různorodé, hodí ke každodennímu používání a nedá se s touto taškou nic pokazit.

 

Taška Shopper je svým tvarem a prostou linií určená dle názvu k nakupování čili shoppingu. Tento tvar tašky je opravdu úžasný. Dá se vyrábět z kůže, plastu, látky, v různých variantách , barvách. Obvykle má po stranách úchyty – uši, které se dají nosit přímo v ruce nebo se přehodí přes rameno. Účele této tašky je pojmout co nejvíce věcí, velkých nebo malých. Můžete s ní chodit po obchodech nakupovat módní doplňky, brát ji sebou na párty či bleší trh, rychle se sbalit a odstěhovat od manžela či tchyně, nosit pleny svých dětí společně s vaší oblíbenou knihou. Celý den a celý svůj život máte v této tašce. Klíče a mobil uložíte do malé přídavné tašky, která se tam určitě také vejde. Taška shopper se stane vaším nejoblíbenějším přítelem.

 

Tote bag – taška je charakteristická svým lichoběžníkových tvarem, název je odvozen od slova nést či přenášet. Model tašky pochází ze 40.let, kdy sloužila jako taška na loďku. Dnes je to ideální moderní taška na nákupy v butiku, pohodlně ji odložíte v práci pod stůl nebo ji potáhnete sebou do tělocvičny, aniž by se vám někdo vysmál. Taška má dva popruhy, které se dají buď do ruky či přes rameno. Pro všechny ty, co chtějí být in fashion čili ruku v ruce s kombinací - móda a pohodlí. Taška je vhodné i pro může.