Nové kolekce jsou tady! Co se starším oblečením?

Móda a trendy se každou sezónu o něco mění. My se chceme měnit. Chceme objevovat a neustále si dopřávat skvělé pocity z nových a krásných věcí.  A ačkoliv náš vkus obvykle zůstává stejný i několik let, šatník prostě obměňujeme neustále. Taky jste si ale občas ťukala na čelo, jestli jste se nezbláznila, že jste zase utrácela za něco, co využijete jen několikrát za sezónu? To nemusíte. Móda je totiž mocná čarodějka.

S novým rokem a zejména pak s jarním obdobím přicházejí nové trendy a módní rádcové a magazíny nás zásobují lehkým diktátem, jak bychom měli letos vypadat. Návrháři sledují, zda se jejich kolekce v silné konkurenci prosadí a stylisté se učí pracovat s novými prvky. Zkrátka svět krásy se točí stejně, stejně jako svět, ve kterém žijeme. Jedno období střídá druhé a to co bylo IN je brzy OUT a naopak. Dá se sice říci, že svět oblékání je nekonečnou studnicí nápadů a inspirace, ale faktem zůstává, že móda je cyklickou záležitostí a ačkoliv se lehce obmění, v základních rysech se po nějaké době zase vrátí. A v tom je naše výhoda.

Retro se vrací do módy

Že se módní prvky v časových intervalech opakují, je jasné. Stejně jako jsou toho jasným důkazem módní kolekce JARO /LÉTO 2016, které se nesou ve znamení nezapomenutelných sedmdesátých let.

Dalším velmi populárním obdobím, do kterého se budeme letos ve velkém vracet je období Beatles a unikátní britská móda. Určitě vás tedy potěší, že v naší nabídce najdete kolekce BRITTISH RETRO v mnoha provedeních a za příjemné ceny.

Nenechte si tedy ujít například designový retro ruksak nebo tašku přes rameno a užijte si London style let dávno minulých.

Nemáte rádi placení poštovného? Tak ruksak doplňte o originální praktickou peněženku a máte jej ZDARMA!

 

Co tím vlastně ale chceme říci? No přece - nevyhazujte věci, které právě vyšly z módy! Je možné, že za několik let je bude stačit jen trochu poupravit, sladit s tím správným módním doplňkem a nebudete si na RETRO pouze hrát, ale vy v něm budete chodit!

 

Buďte sebevědomá a jděte proti proudu

Pokud neradi věci skladujete, máte také další možnost. Noste je! Jděte proti proudu! Občas stačí lehká úprava nebo ten správný elegantní doplněk, a to, co by bylo považováno za kolekci minulého roku, se rázem stane něčím originálním, co se vymyká a upoutává pozornost.

Svoje oblíbené věci si tak užijete mnohem déle a navíc poznáte sama sebe, svůj cit pro vkus a eleganci i to, jaká vlastně jste. Každá z nás je totiž jedinečná, jen se to občas bojíme dát najevo a radši jdeme pohodlně s davem, než abychom udělali jeden krok PROTI PROUDU.

 

Nakupujte nadčasově

Stejně tak jako se dá nakupovat pouze nejnovější trendy věci, dá se velmi výhodně pořídit i věci, které z módy nikdy nevyjdou a vydrží vám po mnoho sezón, jako jsou například dámské kožené kabelky, psaníčka nebo krásné šátky a šály, které lze vkusně kombinovat s naším outfitem, ať je v módě cokoliv.

 

Pomozte ostatním

Pokud oblečení už skutečně nechcete nosit a ani nemáte místo na jeho skladování, nevyhazujte ho. Vždy se totiž najde někdo, kdo by jej ocenil. Než do odpadků, tak jednotlivé kousky věnujte radši do dobročinné sbírky nebo jiných projektů, které pomáhají.  Odměnou vám bude nejenom místo ve skříni, ale především hřejivý a dobrý pocit z toho, že jste někomu pomohli.

Tags: