Jak vybrat tu správnou kabelku

Kabelka není jen taška na věci, znamená pro nás mnohem více, je to módní doplněk, výstavní kousek, kterým dáváme najevo svůj vkus, ale především je to klid a jistota, že vše potřebné máme v ten pravý čas u sebe. Pojďme říci pár rad, jak vybrat tu nejvhodnější kabelku právě pro vás. Kabelka je jedna věc, to k čemu ji nosíte druhá. Nečekejte tedy, že krásná kabelka dokáže zázraky a soustřeďte se především na celkový dojem. K tomu, abychom z koupě kabelky udělali skutečně dobrou investici, je třeba si položit následující otázky.

 

Kam budeme naši kabelku nosit?

Základní rozcestí, které vás okamžitě nasměruje do příslušné kategorie podle toho, zda hledáte elegantní kabelku do ruky na každodenní nošení ve městě, nebo se zaměříme pouze třeba na vkusná psaníčka, vhodné spíše pro společenské události.

Co vše se do ní má vejít?

Předem si určit velikost je dalším nezbytným krokem. Každá z nás má určitý seznam věcí, které v její kabelce prostě nesmí chybět. A je třeba si přiznat, že u většiny z nás je tento seznam poměrně dlouhý. Pokud hledáme menší velikost a lehkost, je jasné, že se budeme muset také spokojit jen se základní výbavou. Na oplátku pak můžeme vybírat téměř ze všech kategorií, které máme k dispozici.

Pro případ, že ze svého seznamu slevit nechcete, je poté nejlepším řešením sáhnout po větších velikostech, kterými se vyznačují kabelky přes rameno. Ty nejenom že pojmou vše potřebné, ale také vám nabídnou potřebný komfort.

 

Jaké oblečení mám k dispozici?

Kabelka je doplněk, u kterého je nedůležitější to, zda ladí s vaším oblečením. Zamyslete se tedy nad tím, jaký šatník máte doma a jaké barvy, nebo vzory nosíte nejčastěji. Opravdu by nebylo nejlepší pořizovat si krásnou modrou kabelku, pokud je váš oblíbený kabát v červené barvě. Pokud ale přece jen nemáte vyhraněný barevný styl, pak je řešením nakupovat chytře a za výhodné ceny si pořídit více kabelek, které pokryjí i rozmanitost vašeho šatníku.

 

Jakého stylu chci dosáhnout?

Ples a společenské akce jsou jasná záležitost. Ale jak se chcete prezentovat například v práci, nebo při každodenních činnostech? Co chcete dát především najevo? Je to elegance, luxusní vzhled, nebo prostě jen hravý a veselý styl? Jinou kabelku budete určitě vybírat ke  klasickým džínům a jinou k lehké letní sukni. Výběr je naštěstí široký a je jen na vás.

Pro ty z nás, které hledají ležérní městský styl jsou vhodné kabelky Crossbody, které nám díky nastavitelnému pásku poskytnou především komfort a volný pohyb.

 

 

Hledám sezónní nebo celoroční kabelku?

Některé látkové a pletené kabelky jsou skvělé k lehkým letním šatům, u kožených kabelek zase oceníte nepromokavost, která se na podzim a v zimě určitě může hodit. U těch, které chcete využívat celoročně, se tak rozhodně nebojte zainventovat do vyšší kvality.

 

Pokud máte zodpovězeno, měly byste už tušit, jaké provedení pro vás bude to nejvhodnější.
 

A co by nemělo chybět v krásné nové kabelce? 

No přeci krásná nová peněženka, která bude dokonale ladit. Nahlédněte také do nabídky originálních peněženek a celý nákup udělejte pohodlně na jednom místě. Nezbytnosté vybavení kabelky, jako je telefon, diář, klíče nebo kosmetika vám sice už nenabídneme, ale i tak je nám ctí, že vám můžeme nabídnout to nejdůležitější – luxusní dámské kabelky za příjemné ceny.