Módní události 2016

Stejně jako vy milujeme módu! Zajímají nás tak nejen elegantní kabelky nebo šátky, ale také to, jak se s nimi co nejlépe sladit. A kde se nejlépe čerpá inspirace? No přece na těch nejlepších fashion & beauty událostech. Pojďme si se společně podívat, co nás v naší české kotlině v blízké budoucnosti čeká a nemine?

Benz Prague Fashion Week 2016

Jednoznačně největší módní událost v Česku a na Slovensku se za několik let dokázala patřičně etablovat a zařadit mezi své větší sourozence v New Yorku, Belíně či Moskvě. Již tradiční pražský týden módy vám i letos nabídne to nejlepší jak z dílen mladých nadějných návrhářů, tak od známých zahraničních značek.

Zatímco minulý ročník jsme si mohli užít v netradičním prostředí krytého Mystic Skateparku na Štvanici, letos se největší molo a tedy pomyslný chrám této události přesouvá do jednoho ze strahovských ateliérů, které posunou váš vizuální zážitek opět o něco výše.

Akce se koná 16 až 23 března a těšit se můžete například na progresivní kolekce Pavla Brejchy, klasického textilního zpracování Zuzany Kubíčkové nebo nejnovější kousky Pietro Filipi.

Přijďte si i vy vychutnat záři reflektorů, která vás oslní stejně jako jedinečné kolekce nesoucí se ve styl.

 

Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 2016

http://www.interbeautyprague.cz/common/images/inchebanews/23715/2015-29-09-19-06-40-800-800-0-podzimni-trendy-na-interbeauty-prague-.jpg

Další akcí, která by neměla uniknout pozornosti milovníkům módy a krásného vzhledu je bezesporu mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE, který se řadí mezi největší kosmetické události v Evropě. Navštivte jej a objevte současné světové trendy v kosmetice. Více se můžete dozvědět například o anti-agingu, dermatokosmetice , nejrůznějších wellness procedurách a celkové filozofie zdravého životního stylu, který vám zaručí krásnou a vyživenou pokožku.

Kosmetika by ale samozřejmě neměla být jen o tom se dívat, ale především si jednotlivé novinky vyzkoušet. Čeká vás zde tedy jak kosmetika a oblíbený Make-up point, tak například i modelace nehtů, zkušené kadeřnice, a další nabídky zkrášlujících salonů, které si můžete vyzkoušet zdarma.

Součástí veletrhu je také podpora kampaně proti rakovině a speciální stan, kde si můžete nechat zkontrolovat svá mateřská znaménka. Mezi zajímavým doprovodným programem poté vyniká zejména mistrovství ČR v Body Artu,Lash designu a další soutěže.

Veletrh se koná dvakrát ročně v Pražských Holešovicích. Ten jarní můžete navštívit 22. – 23. 4. 2016 a podzimní veletrh 14. – 15. 10. 2016. 

 

Módní veletrh STYL a KABO

Zavítat se vyplatí také do Brna na pravidelný veletrh módy STYL  A KABO, kde naleznete nejnovější kolekce od předních českých značek oblečení, obuvi nebo kožených výrobků, jako jsou kabelky, pásky, peněženky. Ať už tedy sháníte módní šaty na nadcházející sezónu, nebo vkusnou elegantní koženou kabelku, nebojte se dostavit

http://www.bvv.cz/public/galleries/39/38548/styl-unor16-12-jgz_3994.JPG

Tuzemské značky jako Anita Moravia, H&D, Christa Probst, Jopess fashion, Libor Koller, Pleas a další se zde budou ucházet o vaši přízeň v oblasti módního oblečení. Svět kabelek zase reprezentují značky jako Axel Accessories, DOCA, Ragazza, Sendi Design nebo Verde.

Jarní veletrh proběhl v únoru a na ten další se můžete těšit od 27 do 29. 8. 2016.